نتایج جستجو برای عبارت :

بجنورد ، در انتظار بارش

شرکت نوین سازان پاسارگاد در حیطه کالا ها و خدمات زیر آماده ارایه خدمت به تمامی هم میهنان عزیزمان در خراسان شمالی می باشد :
فروش راهبند در استان خراسان شمالی 
فروش راه بند در بجنورد
فروش راه بند امنیتی در بجنورد
فروش بولارد در بجنورد
فروش راه بند ضد انتحاری در بجنورد
فروش راه بند دفنی در بجنورد
فروش جک هیدرولیکی در بجنورد
فروش راهبند ستونی در بجنورد
فروش سیستم بایومتریک در بجنورد
فروش اسکنر اثر انگشت در بجنورد
فروش سیستم تشخیص چهره در بجنور

هوای بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی، برای چهارمین روز پیاپی، در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار گرفته است و خروج از این وضعیت منتظر وزش باد یا بارش باران است تا غبار از آسمان، رخت بربندد. 

کارشناس پایش اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی گفت: بر اساس داده های ایستگاه سنجش آلودگی هوا در مرکز استان، شاخص سنجش آلودگی هوا در حوالی ظهر ۱۰۳ گزارش شده است که بر این اساس برای گروه های حساس، ناسالم است.

جواد عمارلو اظهار داشت:  تا زما
شرکت هوشمند سازان سپاهان ارائه دهنده انواع راهبند بازویی با 4 سال ضمانت تعویض و 15 سال خدمات پس از فروش.
فروش انواع راهبند در بجنورد با بالا ترین کیفیت و پایین ترین قیمت.
راهبند های این شرکت تماما تولید این شرکت بوده و دارای خدمات گارانتی معتبر میباشد.
راهبند های بازویی در دو نوع الکترومکانیکی و الکتروهیدرولیک قابل ارائه است که بنابر نیاز شما و معبر مورد نظر شما قابل تغییر است.

جهت مشاوره و سفارش با واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید
مدیریت فرو
باربری مشهد
باربری مشهد با نام تجاری نتسان خدمات بسیار شگفت انگیزی را برای حمل بار از مشهد به بجنورد در نظر گرفته است. حمل بار از مشهد به شهرهای تهران شیراز تبریز اهواز اصفهان کرج قم کرمانشاه ارومیه رشت زاهدان کرمان اراک همدان یزد بندر عباس زنجان قزوین سنندج خرم آباد گرگان ساری بجنورد بندر بوشهر بیرجند ایلام شهرکرد سمنان یاسوج و...
حمل نقل خدمات شگفت انگیز مشهد بجنورد

پربارش‌ترین و کم‌بارش‌ترین استان‌های کشور+جدول
استان سیستان و بلوچستان با 87 میلیمتر بارش کم‌بارش‌ترین استان کشور بوده و تنها استانی است که زیر 100 میلیمتر بارش در سال آبی جاری داشته است.

به گزارش ندای زرند، بررسی آمار رسمی دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت مدیریت منابع آب ایران نشان می دهد که در 206 روز ابتدایی سال آبی جاری (اول مهرماه 97 تا عصر روز بیست‌وهفتم فروردین‌ماه 98) مجموع بارش‌های کشور به 308.2 میلیمتر رسیده است.

در این مدت، برخی است
پیش بینی 24 ساعته بارش باران و برف
پیش بینی بارش برف و باران برای فردا
در تصویر زیر که مرتبن بصورت خودکار آپدیت می شود می توانید پوشش ابر و باراش برف و باران 24 ساعت آینده ایران را ببینید
توضیحات نوشته های کادر سیاه بالای تصویر از چپ به راست: ساعت ، روز ، ماه (به میلادی) ، سال ، ساعت گرینویچ (GMT)
بارش بادمجون رو شاهد بودین؟ باید بریم به مولفای کتاب عربی اطلاع بدیم که هرچه سریعتر درس بارش ماهی در هندوراسو بردارن و نسخه وطنیشو بذارن، بارش بادمجون در تهران :)))
فکر کردین کرونا اومد دیگه تهشه؟ بابا هنوز چند روز از ۹۸ مونده :))))
یا اصن نمیشد پفیلا بباره؟ :( میفتاد رو سر کسی دردم نداشت :((
+ دیدین هرروز جمعه ست؟!
درود و صد درود بر همه بجنوردیهای دوست داشتنی که از همه نقط ایران و جهان این مطلب رو مشاهده میکنند، این گروه با هدف دورهمی شما دوستان بجنوردی در واتساپ درست شده است.
قبلا از آنکه گروه واتساپ بجنورد رو به شما معرفی کنم از شما درخواست دارم که از همه دوستان بجنوردی درخواست کنید که به گروه بیان تا با دوستان خودشون چت کنند.
این چت در گروه و لینکدونی گروه واتساپ بجنورد برای دورهمی شما ایجاد شده است و بسیار هم میتونه به شما در ایجاد یک محیط شاد در وات
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، فریبا گودرزی گفت: برای دو روز آینده در اغلب مناطق سرزمین به جز سیستان و بلوچستان و هرمزگان تماشایی بارش باران، رعد و برق، وزش بادهای اکید موقتی و حتی تگرگ و بخاطر مناطقی از ارتفاعات زاگرس مرکزی بارش برف را خواهیم داشت. وی گفت: در روزهای جمعه و شنبه نیز بوسیله سوا مناطقی از جنوب و جنوب شرق بارش ها ادامه خواهد داشت و همچنین دریای خزر داخل ٢٤ ساعت آینده مواج است. ممیز سازمان هواشناسی افزود: امروز در استا

«بارش شهابی جوزایی» رو از دست ندید...
¤ این بارش شهابی بر اثر عبور زمین از نزدیکی ذرات برجای مانده از یک سیارک به ‌وجود می‌آید. به نظر می‌رسد قرن‌ها پیش، سیارک 3200فائتون (3200phaeton) با جرمی آسمانی برخورد کرده است و ذرات برجای‌مانده از آن برخورد، عامل به‌وجود آمدن بارش شهابی جوزایی هستند.
اگر ناظر در منطقه ای  قرار داشته باشد که آلودگی های نوری و غباری به حداقل خود برسند، در ساعت اوج این بارش(ساعت دو بامداد جمعه 9 فروردین) میتواند ۱۰۰ شهاب در س
  مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان از آماده باش ٢٥ پایگاه امداد و نجات و ١٦ شعبه این جمعیت در استان در پی هشدار هواشناسی مبنی بر احتمال بارش برف سنگین خبر داد!!
[هشدار] ¡ {مهم} 
تو هر شهر گیلان چقدر قراره برف بباره؟
از روز  یکشنبه ۲۰بهمن بعدظهر و شب تا سه شنبه ۲۲بهمن بعدظهر و شب در سراسر استان گیلان بارش شدید برف را شاهد خواهیم بود
در نقشه شدت بارش هر منطقه به سانتی متر نشان داده شده است
هشدار:
بارش برف بسیار  شدیدی در پیش خواهیم داشت که بنا
اگر گذری در تاریخ هواشناسی گیلان داشته باشید خواهید دید که در سالیان گذشته بارش برف سنگین در این استان چندین بار اتفاق افتاده است و حال در همان تاریخ  نگاهی به میزان بارش برف در زیباکنار بیاندازید خواهید دید که هرگاه بارش برف سنگین در استان اتفاق افتاده در خط ساحلی دریای کاسپین و سواحل زیباکنار در همان روز بارش برف میلیمتری و گاهی هم بارش برف و باران همزمان با هم گزارش شده است
حالا نگاهی به پیش بینی احتمال بارش برف در شب و روز سه شنبه ۲۲بهمن
درود و صد درود بر همه بجنوردیهای دوست داشتنی که از همه نقط ایران و جهان این مطلب رو مشاهده میکنند، این گروه با هدف دورهمی شما دوستان بجنوردی در واتساپ درست شده است.
قبلا از آنکه گروه واتساپ بجنورد رو به شما معرفی کنم از شما درخواست دارم که از همه دوستان بجنوردی درخواست کنید که به گروه بیان تا با دوستان خودشون چت کنند.
این چت در گروه و لینکدونی گروه واتساپ بجنورد برای دورهمی شما ایجاد شده است و بسیار هم میتونه به شما در ایجاد یک محیط شاد در وات
به گزارش ایسنا، احد مستمری گفت: مهر از دید اقلیمی ماه چندان پربارشی بوسیله استثنای نوار شمالی ناحیه نیست بنابر این خواهش بارش های متناسب توجه از دیدن اقلیمی در مهر نداریم. داخل این شرایط طی دو هفته آینده نیز بارش فراگیر و سیستماتیک داخل ناحیه نخواهیم داشت و تنها در شمال سواحل استان های گیلان و مازندران، گلستان و بخش های شمالی استان های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی بارش پیش بینی می شود. وی در دنباله گفت: تا یکشنبه هفته آینده (۲۱ مهر) بارش
مثل نویسی درخت هرچه بارش بیشتر میشود سرش فروتر می آید داستان ضرب المثل درخت هر چه بارش بیشتر میشود سرش فروتر می آید داستان ضرب المثل درخت هرچه بارش بیشتر سرش فروتر می آید باز افرینی مثل درخت هرچه بارش بیشتر میشود سرش فروتر میاید درخت هرچه بارش بیشتر باشد سرش فروتر می اید حکایت درخت هرچه پربارتر سربه زیرتر انشا درخت هرچه پربارتر سربه زیرتر گسترش مثل خفته را خفته کی کند بیدار
انشا در ادامه مطلب
ادامه مطلب
سوغات بجنورد
 بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی و در شمال شرق ایران است. در منابع قدیمی و فرهنگ‌های لغت نام این شهر، «بیژن گرد» یا بیژن یورد آورده شده است؛ و بیژن گرد (بجنورد) به معنی ساخته بیژن و آبادشده به دست بیژن است. در دوران باستان پسوند گرد در نام بسیاری از شهرهای ایران بکار می‌رفته است.

شهر بیژن گرد نیز بر اساس حکایت بیژن و منیژه، در شاهنامه فردوسی، مکانی بوده که منیژه، بیژن را از چاه نجات داده و شهری در آن مکان بنا کرده است.
فارس‌های ب
طوفان فکری یا بارش فکری (به انگلیسی: Brainstorming) یک تکنیک خلاقیت فردی یا گروهی است که در طی آن، با جمع‌آوری فهرستی از ایده‌ها که خودبه‌خود توسط اعضا تولید می‌شود، برای رسیدن به یک جمع‌بندی در مورد یک مسئله تلاش می‌شود.
ادامه مطلب
گلشن دیداردارد جمعه های انتظار/مجمع ابراردارد جمعه های انتظار/ای خوش آن صبحی که باشدجلوه گاه برفرج/عاشق بسیاردارد جمعه های انتظار/درتکاپوی وصالش صبح وشب آماده باش/زمزم ایثاردارد جمعه های انتظار/اشک چشمان بهاری جاری بامعرفت/شیعه بسیار داردجمعه های انتظار/جمکران حضرت اومملو ازعاشقان/پیرو بیدارداردجمعه های انتظار/ازبر روز ظهورش زمزم آمادگی است/این همه آثاردارد جمعه های انتظار/با بصیرت سوی دریای ولایت پاگذار/ازبرش سرداردارد جمعه های انتظ
ترافیک در آزادراه کرج-تهران نیمه سنگین است/ بارش برف و باران در مازندران، تهران، البرز و قزوین
رئیس مرکز اطلاعات کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا:
در حال حاضر ترافیک در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده‌های گدودک، شورآب و ورسک نیمه سنگین است.
در محور‌های هراز، چالوس، فیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت بارش باران و برف را شاهد هستیم.
در حال حاضر ترافیک در آزادراه کرج-تهران نیمه سنگین است.
در محور‌های استان‌های مازندران، تهران، البرز و قزوین ب
از نیمه بهمن با سرسبز شدن منطقه و معتدل شدن هوا حس و حال بهار رو داشتم و امروز نیمه ی فروردین ۹۹ گرمی هوا حس تابستونه رو زنده کرد.
بهار منطقه ما دو ماه بود که یک ماه و نیمش تو زمستون بود و ۱۵ روزش تو بهار .
از الان تا ۱۵ مهر هم تابستون هست یعنی ۶ ماه.
البته پارسال به خاطر بارش های بهاره اوضاع متفاوت بود باید دید امسال هم بارش داریم و بهار ادامه خواهد داشت یا نه
به گزارش ایسنا، احد مواجب گفت: مهر از رویت اقلیمی ماه چندان پربارشی به استثنای نوار شمالی کشور نیست بنابر این انتظار بارش های سزاوار سرزنش توجه از نظر اقلیمی در نرمی نداریم. تو این شرایط خلال دو هفته آینده نیز بارش تعمیم و سیستماتیک تو کشور نخواهیم داشت و تنها در خصیصه سواحل استان های گیلان و مازندران، گلستان و بخش های شمالی استان های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی بارش پیش بینی می شود. وی در دنباله گفت: تا یکشنبه هفته آینده (۲۱ مهر) بارش ن
براساس آخرین گزارش مرکز مدیریت راه‌های کشور، بارش برف در محور کرج-چالوس از شب گذشته آغاز شده و همچنان ادامه دارد و به همین دلیل برای تردد در محورهای کوهستانی به زنجیر چرخ نیاز است./ایسنا
سه شنبه ، ۱۲ آذر ۹۸@IrNews_24
[عکس 450×243]
مشاهده مطلب در کانال
جمعه هابرچشم شیعه اشکهای انتظار/گریه برمهدی نماید بانوای انتظار/ازفراق یوسف حق مثل یعقوب زمان/زمزم اصلاح دارد این صفای انتظار/حضرت مهدی امید کردگار واهل بیت/میدهد برجان شیعه اوولای انتظار/مژده روز ظهورش پرشده اندرجهان/مستجاب حق بگرددچون دعای انتظار/ریشه کن سازد ولایت کل بنیادستم/این بود از بهردنیا آن عطای انتظار/انقلاب کشورما برظهورش آمده/تادهدپایان زیبابر ندای انتظار/رهبرفرزانه ما نائب صاحب زمان/شیعیان را مرهم دل با رضای انتظار/درظهو
پیش بینی وضعیت جوی استان در چند روز آینده :
طی امشب همچنان سرما و یخبندان در مناطق کوهستانی 
طی جمعه 16 اسفند و شنبه افزایش دما
از عصر شنبه تا اواخر یکشنبه افزایش ابر، گاهی وزش باد شدید با احتمال گرد و خاک،  بارش پراکنده ( در ارتفاعات احتمال رگبار برف) پیش بینی می شود. 

بازم اسفند و گردوخاک.اَه:|
همسر میگه چرا تو همیشه انتظار داری آب و هوای اینجا تغییر کنه؟! می گم نمی دونم!! :)
☄ پخش زنده بارش شهابی جوزایی
#بارش_شهابی_جوزایی مهم‌ترین بارش شهابی است که هر ساله از شامگاه ۲۲ تا سحرگاه ۲۳ آذر به اوج فعالیت خود می‌رسد. با توجه به اینکه امسال در این زمان ماه کامل در آسمان حضور دارد، بسیاری از شهاب‌ها دیده نخواهند شد. علاوه بر این، بررسی تصاویر ماهواره‌ای گویای این مطلب است که آسمان اغلب مناطق کشور ابری است و شانس چندانی برای دیدن شهاب‌های زیبای جوزایی از ایران وجود ندارد!
اما‌ با مراجعه به وب‌سایت زیر از ساعت ۷:۳۰ با
بسم الله الرحمن الرحیم 
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

جمعه که می‌شود ظرف خالی وجودم را به سمت آسمان رحمت خدای عظیم برمی‌گردانم، همه چیز را مهیا میکنم برای طلوع مغفرت و بارش نورانی غفران تا تشنگی وجودم را از عطوفت لبریز کنم؛ مهیا میشوم برای گام نهادن در عرصه‌های برتر...
 جمعه که می‌شود سائل و نائل، کوچه پس کوچه‌های انتظار را با اشک چشمم جارو میزنم، شهر را چراغانی می‌کنم، نرگس هایم را فرش زمین میکنم تا او بیاید و
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا:
در اکثر محورهای استان اردبیل، محور اسالم_خلخال و ارتفاعات دیلمان در گیلان بارش برف گزارش شده است.
همچنین دراغلب محورهای آذربایجان غربی، مازندران و گیلان بارش باران مشاهده می‌شود.
در کلیه محورهای مواصلاتی کشور ترافیک روان است و هیچ مشکل ترافیکی خاصی در حال حاضر وجود ندارد.
مردم پیش از آغاز سفر از طریق شماره گیری ٨٨٢۵۵۵۵۵ طی ساعات شبانه روز از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور مطلع شون
انتظار ،سخت ، تلخ و مرگ آور است ‌ . هیچ چیز راجع به آن شیرین نیست و افسانه هایی که نشان میدهند انتظار میتواند شیرین هم باشد ،چیزی جز افسانه نیستند . 
مادری که ۹ ماه درد آورش را انتظار شیرین می نامد تنها برای تسکین دردش ، واژه شیرین را در کنار انتظار می نهد ، همچون من که اینجا و واژه های طفل معصوم را قربانی تسکین دردم میکنم !
انتظار ،سخت ، تلخ و مرگ آور است ‌ . هیچ چیز راجع به آن شیرین نیست و افسانه هایی که نشان میدهند انتظار میتواند شیرین هم باشد ،چیزی جز افسانه نیستند . 
مادری که ۹ ماه درد آورش را انتظار شیرین می نامد تنها برای تسکین دردش ، واژه شیرین را در کنار انتظار می نهد ، همچون من که اینجا و واژه های طفل معصوم را قربانی تسکین دردم میکنم !
باربری مشهد حمل بار از مشهد به بجنورد را با تخفیفهای فوق العاده و خدمات ویژه به انجام می رساند. حمل بار از مشهد به دیگر شهرهای کشور و همچنین حمل بار درون شهری و حمل اثاثیه از دیگر خدمات باربری مشهد محسوب می شود.حمل بار از مشهد به بجنورد با توجه به این که این دو شهر مرکز دو استان همجوار خراسان رضوی و خراسان شمالی هستند از اهمیت بالایی برخوردار است.از طریق حمل بار در مسیر مشهد به بجنورد کلیه کالاها و محصولات تولیدی صنعتی و کشاورزی در بین این دو ا
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: مدل‌های پیش بینی فصلی نشان می‌دهد که میزان بارش در فصل پاییز در حد میانگین خواهد بود.
به گزارش «خلیج فارس»؛ فرج الله شکوهی پور در نشست ستاد مدیریت بحران استان بوشهر بیان کرد: بر اساس آخرین مدل پیش بینی فصلی که مربوط به هفته اول شهریور است، میزان بارش پاییزی در استان، در حد میانگین است.
به نوشته باشگاه خبرنگاران، او افزود: استان بوشهر از مهر پارسال یعنی آغاز سال آبی ۹۸-۹۷ تا کنون، ۳۶۲.۶ میلیمتر بارندگی داشته
خروجی حال حاضر مدلهای بلند مدت برای بارش پاییز 1398 در غرب ایران نشان می دهد که مقدار بارشها در نیمه اول آن کمتر از سال گذشته خواهد بود و پاییز به نسبت کم بارشی نسبت به سال گذشته خواهیم داشت.
البته به علت فاصله زمانی زیاد تا شروع پاییز ، صحت این پیش بینی ها بیشتر از 60 درصد نیست و پیش بینی های  بعدی که در  اواخر تابستان و اوایل پاییز  صدور می شوند،  اهمیت بیشتری خواهند داشت.

این روز ها تقریبا عادت کرده ایم که هرگاه قرار است
مسئولی در مورد فرودگاه بجنورد (BJB) صحبت کند،
باید منتظر یک سورپرایز جدید باشیم. انگار سلسله اخبار تراژدی طور این فرودگاه به
اصطلاح بین المللی، تمامی ندارد.
 پس از لغو
دائمی پرواز های شرکت هواپیمایی آسمان، فرودگاه بجنورد اگر شانس بیاورد و شرایط
جوی و احیانا سیاسی بر وفق مرادش باشد، تنها سه روز در هفته پرواز را تجربه می
کند!
اگرچه لغو کلیه پرواز های شرکت هواپیمایی ماهان (
تنها شرکت دارای فعالیت
فردا تولدمه و این نمیخوام ترین تولد منه.
 انتظار تبریکی رو دارم که حکم مرگ رو داره برام. انتظار انتظار
میگم انتظار شبیه این گیفه‌ست... که پنجره بازه و پرده و درختا تکون میخورن. باده... ترسناکه...
مچاله میشی تو خودت و پالتوت رو جمع میکنی تو بغلت. سرخیابون و ته خیابون رو نگاه میکنی. نورِ تیر چراغ برق میره رو مخت و خلوتی خیابون میترسوندت. کسی نیست. نخواهد بود.
انتظار انتظار انتظار

تلخ‌ه. روزهایی که میگذرن تلخ‌ن. و من تو این تلخی تنها نیستم.
دارم رو
بارش شهابی جباری یکی از بارش‌های سالانه است که با توجه به اینکه کانون بارش در صورت فلکی جبار (شکارچی) قرار دارد، به این نام نامگذاری شده است. دوره فعالیت این بارش هر ساله ۱۰ مهر آغاز می‌شود و ۱۶ آبان پایان می‌‌پذیرد که در این بین، سحرگاه ۳۰ مهر به اوج خود می‌رسد. مهم‌ترین دلیلی که باعث می‌شود این بارش شهابی بر خلاف صورت فلکی هم نامش چندان مشهور نباشد، پایین بودن "نرخ ساعتی سرسویی" (ZHR) آن است که در حدود ۲۰ شهاب در ساعت می‌باشد. ( مقایسه کنید
شاید یکی از سخت ترین کارهای دنیا انتظار هست،من خودم در انتظار ها خیلی صبور نیستم ولی نباید تو زندگی انتظار ها آدم رو نا امید یا از پا در بیارنباید شروع کنی کارهای دیگه انجام دادن و موضوع انتظار فکر نکنی...الان تقریبا 20 روز شده که درخواست برای CAQ دادم و اداره مهاجرت کبک قرار مثلا تو 20 روز کاری این درخواست بررسی کنه، با اینکه برای این درخواست مدارک زیاد نمیگیره و بیشتر یک فرم ساده هست نمیدونم چرا انقدر طول میکشه بررسی کنن.تازه جواب CAQ که بیاد میر
کجاست؟
لحظه های خالی و بدون کینه و صبور
عطر خاطرات کهنه ی قدیم
عشق (مثل چشمه مثل رود) دور
دلم گرفته است...
مثل بارش شدید قطره های درد
روی شانه های صبح سادگی
در خیال روز های سرد
کجاست؟
لحظه های خیس انتظار
عشق خالص دو یار
کجاست؟ 
تئاتر بوسه های شب
حرف های گرم و عاشقانه ی دو لب!
کجاست؟
 هوای تازه وخنک
طرح آسمان آبی و بدون لک
دلم گرفته است...
دلم گرفته است...
دلم عجیب تنگ است؛
برای لحظه های عاشقانگی
برای خاطرات خوب و اتفاق های ناگهانگی.
شعر از شاعر خسته:
خروجی حال حاضر مدلهای بلند مدت برای بارش پاییز 1398 در غرب ایران نشان می دهد که مقدار بارشها در نیمه اول آن کمتر از سال گذشته خواهد بود و پاییز به نسبت کم بارشی نسبت به سال گذشته خواهیم داشت.
البته به علت فاصله زمانی زیاد تا شروع پاییز ، صحت این پیش بینی ها بیشتر از 60 درصد نیست و پیش بینی های  بعدی که در  اواخر تابستان و اوایل پاییز  صدور می شوند،  اهمیت بیشتری خواهند داشت.

تاریخ ارسال مطلب : 11 مرداد 1398

از وظایف مردم و عاشقان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف انتظار است. همانطور که پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم می فرمایند: برترین اعمال امت من انتظار فرج است.
طبیعی است که وقتی معشوق از عاشق جدا باشد، عاشق انتظار اورا می کشد، حال که ما ادعای عشق به امام زمان ارواحنا فداه را هم داریم.
پس بیایید واقعا منتظر باشیم. 

حجت الاسلام و المسلمین محسن قرائتی رییس ستاد اقامه نماز کشور که به بجنورد سفر کرده دیروز در جمع طلاب خراسان شمالی، پویایی و همخوانی علوم حوزوی با نیاز‌های روز جامعه را از نیاز‌های امروز حوزه‌های علمیه دانست.
حجت الاسلام و المسلمین قرائتی از روحانیون خواست به دروس حوزه‌های علمیه بسنده نکنند و بسته به نیاز روز جامعه، به دنبال تفاسیر جدید از علوم دیگر هم باشند.
برنامه ریزی علمای دین برای سخنرانی‌های فشرده، واضح و کوتاه و تناسب دروس با
کسی که به اندازه ی کافی انتظار کشیده استتا ابد انتظار می کشد. و ساعتی فرا می رسد کهدیگر هیچ اتفاقی نمی تواند بیفتد و دیگر هیچ کسنمی تواند بیاید و همه چیز به آخر رسیده استبجز انتظار که بیهوده از خود آگاه است.شاید او به این حال رسیده بود...
+
ساموئل بکت
پریروز بود که اولین بار این حس را پیدا کردم.
حس کردم شب، کسی خواهد آمد. پیام خواهد داد. 
نمی دانم که. اما یک نفر که تازه می‌آید. می‌آید و می‌ماند.
تمام روز به انتظار گذشت. تا اینکه شب شد.
و من همه‌اش در این حس قشنگ انتظار بودم.
که او می‌آید... و سلام می‌دهد... و پاسخ می‌شنود. 
شب تمام شد، صبح هم رسید، اما کسی نیامد.
فردایش هم همین‌طور. امروز هم.
حالا امشب دارم به این فکر می‌کنم که فردا چه می‌شود؟
این حس قشنگ انتظار به کجا می‌برد مرا؟
یا در واقع ای
#حدیث_مهدوی 
امام جواد(ع)
«افضل اعمال شیعتنا انتظار الفرج، من عرف هذا الأمر فقد فرج عنه بانتظاره».
«برترین اعمال شیعیان ما انتظار فرج است. کسی که این امر را بشناسد، به وسیله ی انتظار فرج، برای او گشایش حاصل می شود».
یوم الخلاص/ ص248
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا «حمید غیاثی» سه شنبه ۹ اردیبهشت افزود: براساس اعلام سازمان هواشناسی، تماشایی بارش بارش با حجم بیشتری در چهارشنبه هفته ساری (۱۰ اردیبهشت ماه) خواهیم حیات. وی اظهار کرد: بنابراین به تمامی فرمانداران، بخشداران، شهرداران و دهیاران و تمامی اعضای ستاد مدیریت بحران شرایط هشدار و آماده باش اخبار شده و آمادگی کامل در بکلی استان وجود دارد. غیاثی اظهار کرد: داده ها اولیه حاکی از ابراز خسارت پس از تگرگ و بارش
انتظار معقول انسان از دین این است که او را به کمال و سعادت نهایى در دنیا و آخرت رهنمون باشد. این انتظارى است بزرگ که تنها دین مى‏تواند آن را اجابت کند و هیچ جایگزینى ندارد. در کنار این نیاز اساسى و فراگیر، انتظارهاى جزئى‏ترى نیز وجود دارد.
ادامه مطلب
آسمان نعره کشان
و زمین خشک و غبارآلود
در انتظار بارش!

تگرگ، برف، سنگ، یا سیل،
چه فرقی می کند وقتی
همه نام دیگر بارانند؟
و گونه ی زمین با همه ی صبوری
رو به سیلی های آسمان باز...!

خدایا
زمان را نگه دار!
نه... به عقب برگردان
تا آنجا که خشکی پیدا نباشد
و تا چشم کار می کند، آب!

می خواهم دل به دریا بزنم
دست در گردش آب ببرم
و رعدهای آسمان را
پیش از تولد در قعر اقیانوسها خاموش کنم!

بعد،
یک وجب زمین خالی بیابم
تا شقایقی بکارم برای زندگی...

( بخش پایا

بنا به اعلام سازمان هواشناسی کشور از اواخر وقت امروز به تدریج از شدت آلودگی هوا در تهران، کرج، اراک، قم و اصفهان کاسته می شود.
به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس آخرین نقشه های پیشیابی هواشناسی امروز برای مناطقی از شمال غرب و غرب بارش باران در برخی ساعات همراه با رعد و برق همراه با وزش باد و در مناطق سردسیر و مرتفع بارش برف، برای ارتفاعات و دامنه های البرز مرکزی در استان های زنجان، قزوین، البرز و تهران رگبار باران و در ارتفاعات بارش برف و در برخ
حسین شاددل
(بازیگر،نویسنده و کارگردان تئاتر)
متولد : ١٣٨٠( بجنورد)
حسین شاددل هنرمند نوجوان استان خراسان شمالى که امروز چهره وى در جامعه هنرى شناخته شده است ، از سال ١٣٨٩ فعالیت خود را به صورت آماتور در زمینه بازیگرى تئاتر در بجنورد آغاز کرد ، در ابتدا زیر نظر تجربیات استاد علیرضا فیروزه مشغول فعالیت شد و بعد از گذشت ٣ سال حیطه تئاتر را به صورت آکادمیک دنبال کرد و به نویسندگى هم پرداخت ، وى ضمن فعالیت هاى جانبى بازیگرى مشغول به کارگردانى هم ش
زمستان بــرفی روستای تنگ سریز1397
بعد از گذشت 2 ماه از زمستان در روستای تنگ سریز بارش رحمت الهی به صورت برف را شاهد بودیم  این بارش ها که از سر ظهر شروع شد تا نیمه شب ادامه داشت و خوشحالی مردم این روستا را در پی داشت   صحنه هایی از روز برفی روستای تنگ سریز

باسلام بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی، طی سه روز آینده در استان افزایش ابر و وزش باد نسبتا شدید تا شدید رخ می دهد. وقوع طوفان شن در مناطقی مانند ریگان و فهرج دور از انتظار نمی باشد. اختلال تردد به جهت کاهش میزان دید افقی در جاده های مواصلاتی استان کرمان به استان های سیستان و بلوچستان، یزد و خراسان جنوبی پیش بینی می شود. همچنین روز دوشنبه و سه شنبه در نیمه جنوبی استان بارش رخ می دهد. صبح چهار شنبه کاهش محسوس دما در استان خواهیم داشت. خواهشمند اس
ماه می خواند، آسمان می داند و ابر می بارد. در میان ستارگان همهمه است. فریادی از ماه که سکوت را شکسته، سکوت آسمان که سنگین است و زجه ابرها که بی پایان کشیده می شوند. ماه انتظار تنهایی را می خواند، آسمان انتظار تنهایی را می کشد و ابرها انتظار رفته را می گریند.
کیستی؟
ماه در انحنای سکوت شب کوچه؟
آسمانی نشسته بر لب پنجره پرده کشیده؟
یا ابری در تاریکی اتاق چمبره زده؟
و اما پایان نمی دهم بدون تو، زمین. تو در انتظار چیستی؟ نمی دانی؟ ترسم از همین است. پر
الاغ زیبا تکانی به خودش داد و بارش را جابجا کرد. او از سنگینی بار لذت می برد. یک بار رنگارنگ سنگین. با خودش فکر می کرد که چه قدر خوشبخت است. چقدر می فهمد. با آنکه راه رفتن چندان هم برایش آسان نبود اما با غرور و تبختر قدم بر می داشت و خیابانهای شهر  را می پیمود. در اینحال ناگهان تصویر خود را درون ویترین یک مغازه دید. کمی به عقب رفت. دوباره جلو آمد. گردنش را کج گرفت. یالهای کوتاه و زبرش را جنباند و تیپ و قواره اش را در دل ستود. در این حال یادش به قصه کود
همسر یه جایی رو پیدا کرده که متروکه‌س. در و پیکر نداره اما بزرگ و خوبه. فقط مونده نظر یه آدم مهم... که انتظار داشتیم همون دیشب توی مسجد شهرک ببینیمش... دیشب نیومده بود! به دلم موند واسه یکی از این مکانا انتظار نکشم! :)))
امیدوارم امشب بیاد و امیدوارم اوکی بده. 
سیلاب که فرونشست و زمین که دوباره خشک شد، فرصتی فراهم خواهد آمد برای اندیشه؛ البته آن فرصت را نیز مغتنم نخواهیم شمرد.
طی دو روز گذشته، مکرّراً دیده و شنیده‌ام که آسمان، زمین، ابرها و کوه‌ها بازیگران شاخص نمایش زندگی ما اعضای جامعه‌ی ایرانی هستند. نو نیست؛ اما این روزها مدام تکرار می‌شود: یا نمی‌بارد یا سیل می‌آید؛ یا از خشکسالی می‌میریم یا از بلا؛ نمی‌دانیم دعا کنیم ببارد یا نبارد؛ و قص علی هذا.

بسیار کم می‌بینم که بپرسیم: آیا بارش‌ها
تعطیلی مدارس قزوین 28 بهمن 98 در نوبت عصر:
به گزارش خبرینو به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین در رابطه با تعطیلی مدارس قزوین 28 بهمن 98 ، مؤمنی مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گفت: علیرغم بارش برف در تمامی نقاط استان قزوین، مدارس نوبت عصر استان همچنان دایر است.
بارش برف از ساعت ۴ و ۴۵ دقیقه صبح امروز در استان قزوین آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.

منبع: سایت خبری خبرینو

وقتی که انتظار کنَد در دلم رسوب
وقتی به خاک انتظار نشست حَبّه ی هَوار ،
وقتی که نم کشید 
وقتی به اوج حس تنش های دل رسید
وقتی سکوت کارِ خودش را تمام کرد
نوبت به آن رسید که زند یک جوانه ، حرف ...
یک حرفِ خام ،
و شاید شبیهِ دام ،
یک حرفِ خام که باز ،
خودش منتظر شدست ،
در انتظار شنیدن یک راز ...
رازی که نیست ،
چقدر حسِّ بدیست ،
این انتظارِ لغو ...
چقدر حس بدیست ،
انتظارِ یک جوانه ی کوچک ، بدون آب ،
برای رسیدن به آسمان ، به هوا ، به آفتاب ...
چقدر حس بدیست ...
Cloudy with a Chance of Meatballs 2,ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی 2,دانلود انیمیشن Cloudy with a Chance of Meatballs 2 با حجم کم,دانلود انیمیشن ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی,دانلود رایگان Cloudy with a Chance of Meatballs,دانلود رایگان انیمیشن,دانلود مستقیم انیمیشن Cloudy with a Chance of Meatballs 2,زیرنویس فارسی Cloudy with a Chance of Meatballs 2,فلینت لاکوود,
ادامه مطلب
در دلم انتظار گشایشی است
از جنس انتظاری که دخترک توی گور برای رسول آخرالزمان میکشید
دخترک نه نفسش گرمتر از خاک سرد است
و نه عقل انتظار دارد
فقط میخواهد زندگی کند
و عاشق شود
و زندگی کند
و عاشق باشد
در دلم انتظار گشایشی است
همینقدر معصوم 
همانقدر تاریک..
فروش اسکوپ سنگ در تهران | فروش اسکوپ سنگ در کرج | فروش اسکوپ سنگ در تبریز | فروش اسکوپ سنگ در ارومیه | فروش اسکوپ سنگ در اردبیل | فروش اسکوپ سنگ در تهران | فروش اسکوپ سنگ در اصفهان | فروش اسکوپ سنگ در ایلام | فروش اسکوپ سنگ در بوشهر | فروش اسکوپ سنگ در شهرکرد | فروش اسکوپ سنگ در بیرجند | فروش اسکوپ سنگ در مشهد | فروش اسکوپ سنگ در بجنورد | فروش اسکوپ سنگ در اهواز | فروش اسکوپ سنگ در زنجان | فروش اسکوپ سنگ در سمنان | فروش اسکوپ سنگ در زاهدان | فروش اسکوپ سنگ
انتظار، نشستن برای اینکه کار به خودی خود صورت بگیرد، نیست. انتظار حرکت است. انتظار فرج یعنی خود را از همه جهت برای آن هدفی که امام زمان (علیه الصّلاة والسّلام) برای آن هدف قیام خواهد کرد، آماده کردن.
۱۳۸۷/۵/۲۷-رهبر انقلاب

هیچکس توقع نداشت همه تو یه انتظار خیلی عجیب فرورفته بودن ..انگار قراره چند سال دیگه به چیزی که براش انتظار میکشن برسن ..
اما همیشه اوضاع همونطوری که ادما میخوان پیش نمیره .
نوه های خاله جونم خیلی عجله داشتن و همرو شگفت زده کردن ..یه دوقلوی ناز ،یه دختر و یه پسر ..خیلی تو دل میرن ..چه حس قشنگیه نگا کردن به دستای کوچولو و ظریفشون .
اوه خدای من چقد ریزن ..
ای مرغ بال وپر شکسته تقلا چه می کنیتیری به قلب تو نشسته ،حاشا چه می کنیطوفان حادثه تنیده به غمها وجود توای یار دل خجسته تماشا چه می کنیهر سو به سمت راه نگاه تو می دودبندی به پای تو بسته پر وا چه می کنیاحساس می کنی که رسیدی به حاجتتعشقت طلب زمرغک عنقا چه می کنیبا خستگی به راه طلب می روی چرا؟از آنکه زکوی تو رسته تمنا چه می کنیهر دم به انتظار که ،تو نشستی به انتظاراین کوچه  را به انتظار مهیاچه می کنیبا درد یارسوختی وبه دل پر ز آتشیبا این غم وفراق و
بسم الله الرحمن الرحیم./
امروز توی تلویزیون دیدم میدان ِ انتظار رو ! میدون ِ وسط شهر بود ... یه لحظه از ذهنم گذشت کل این دنیا ، میدان ِ انتظار ِ ... بی اونکه منتظرش باشیم ... همه ی ما منتظر درست شدن اوضاع و اوکی شدن وضع معیشت و اقتصاد و صلح جهان و حل همه ی مشکلاتیم ، بی اونکه حلال اصلی مشکلات رو بشناسیم و برای اومدنش کاری کنیم ... حتی دریغ از یه دعای خالصانه :)
+ اللهم عجل لولیک الفرج
+ شماره ی پست :))

«آیا شما یک «منتظر» همیشگی هستید؟ چه مدت از زندگی خود را به انتظار کشیدن می‌گذرانید؟ انتظار برای تعطیلات بعدی، شغل بهتر، بزرگ شدن بچه‌ها، یک رابطه پرمعنا، موفقیت، پولدار شدن، مهم شدن یا روشن بین شدن. چندان نامتعارف نیست که اشخاص همه عمر را به انتظار شروع زندگی سپری کنند. انتظار، یک حالت ذهنی ست و در اصل به این معناست که شما آینده را می‌خواهید و اکنون را نمی‌خواهید. آنچه را دارید نمی‌خواهید و آنچه را ندارید می‌خواهید. با هر نوع انتظار،
جمعه یعنی انتظار و انتظار و انتظار/کوشش بسیارخواهد دیدن روی نگار/سالها اندر فراقش چشمها یعقوبی است/یوسف زهرابیاید تاشود فصل بهار/هست آرامش همیشه یاداو اندرقلوب/ازوجود حضرت اوهست برپاروزگار/اندراین ماه مبارک وقت اصلاح درون/بادعاو باتوسل روبسوی کردگار/باولایت باش دائم تارسدآمادگی/حجت حق ناگهانی درجهان شدآشکار/تاظهورناب مهدی گامهای آخر است/بروجود نائب او شیعه دارد افتخار/
مدارس اردبیل روز شنبه ۲ آذرماه به علت بارش برف و برودت هوا تعطیل است.
به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان ، مدارس روز شنبه ۲ آذرماه در اردبیل، سرعین، نیر، مشکین شهر، ارشق و لاهرود فقط مقطع پیش‌دبستانی و در نمین، گرمی و انگوت پیش‌دبستانی و ابتدایی در نوبت صبح به علت بارش برف و برودت هوا تعطیل است.
انتهای پیام/ف
برف مدارس را به تعطیلی کشاند
راهور ناجا:
در محورهای محور اسالم – خلخال در استان اردبیل و درگز-قوچان محدوده گردنه تیوان در استان استان خراسان رضوی بارش برف گزارش شده است.
در اکثر محورهای استان‌های گیلان، مازندران و گلستان بارش باران را شاهدیم.
در استان اردبیل محورهای اسالم – خلخال و گرمی-بیله سوار، استان قزوین محور قزوین-رشت محدوده گردنه کوهین، محور فیروزکوه محدوده گدوک و استان آذربایجان شرقی محور تبریز-اهر مه گرفتگی همراه با کاهش دید گزارش شده است./ایسنا
جمعه ، ۲۴ آ
بسم الله الرحمن الرحیم 
وقتی که کارشناسی دانشگاه شهید بهشتی قبول شدم، خیلی به بارش برف و لذت برف بازی فکر می‌کردم. یعنی از طبیعت دانشگاه بیشتر همین به ذهنم می‌رسید.  
وقتی که دوران دانشجویی شروع شد تعامل ما هم با طبیعت وحشی! دانشگاه شروع شد. دانشگاه روی دامنه‌ی کوه ساخته شده. به طوری که بسیاری از مسیر‌های دانشگاه شیب دارند که بعضی‌هاشون تنده. این‌قدر ارتفاع در دانشگاه تأثیر‌گذاره که به یک نحوی دانشگاه به سه منطقه‌ی پایین و وسط و بالا تق
بارش شدید برف
شهرستان مراغه را سفید پوش کرد
امتحانات پایان ترم دانشکده علوم قرآنی مراغه با وجود برودت هوا و بارش کم سابقه برف، با حضور گرم دانشجویان برگزار میگردد. بارش برف که از چند روز گذشته نقاط مختلف استان را در برگرفته است و لغزندگی و برودت دما موجب کندی رفت و آمد و تعطیلی برخی مدارس و فرودگاه مراغه شده است و امتحانات پایان ترم دانشگاههای شهرستان با تاخیر انجام میگیرد. 
(تصاویر این گزارش)
بارش برف در روستا رنگ و بوی خاص خود را دارد .از دانش آموزانی که روز تعطیل خود را در دامنه ی کوه ها با سرسره بازی میگذرانندتا پدربزرگانی که با پارویی چوبی پشت بام منزل خود که محفل گرم فرزندانشان در شب یلدا میباشد را پارو میکنندکوه ها پوشیده از برف و تا جایی که میخواهند نفس عمیق میکشند . این جا خبری از آلودگی هواو سر وصدا نیست اینجا روستای من است بارش 20 سانتیمتر برف در هفتمین روز زمستان 13981398/10/07روستای احمدیه
به گزارش ایسنا، احمدرضا لاهیجان زاده با  پیش روی این یادداشت که بارش های اخیر باعث شده تا تالاب های استان خوزستان پر آب شوند، گفت: خوشبختانه بارش باران در سال آبی ۹۷ و ۹۸  باعث شده که تالاب شادگان، بامدژ و میانگران ایذه به صورت تمام و صددرصد آبگیری شوند و تالاب هورالعظیم هم بیش از ۹۷ درصد آبگیری شود. مدیرکل هوا زیست استان خوزستان امتداد داد: تو مهر سال ۹۷ نزدیک بوسیله ۲۰ میلیارد مترمکعب فضای خالی پشت سدهای استان خوزستان وجود داشت که بوسیله
از غربی‌ها نمی‌توان انتظار کمک داشت، آن‌ها به دنبال استعمار ملت‌ها هستند
نمی‌توان از غربی‌ها انتظار کمک داشت؛ انتظار توطئه، خیانت، خنجر‌ازپشت‌زدن می‌توان داشت، [امّا] انتظار کمک، صداقت و همراهی نمی‌شود داشت. اول فروردین ۱۳۹۸-رهبر انقلاب

دانلود در ادامه مطلب
سیستم
مدلسازی هیدرولوژیکی برای شبیه سازی فرایند های بارش-رواناب در سیستم حوزه های
آبخیز شجری طراحی شده است.این مدل برای کاربرد در محدوده وسیعی از نواحی جغرافیایی
جهت حل دامنه وسیعی از مسایل، شامل منابع آب و هیدرولوژی حوضه های بزرگ و رواناب و
سیلاب حوزه های آبخیز طبیعی یا شهری کوچک ، طراحی شده است. هیدروگراف های محاسبه
شده توسط این مدل به طور م
ادامه مطلب
اسکوپ سنگ در تهران | اسکوپ سنگ در کرج | اسکوپ سنگ در تبریز | اسکوپ سنگ در ارومیه | اسکوپ سنگ در اردبیل | اسکوپ سنگ در تهران | اسکوپ سنگ در اصفهان | اسکوپ سنگ در ایلام | اسکوپ سنگ در بوشهر | اسکوپ سنگ در شهرکرد | اسکوپ سنگ در بیرجند | اسکوپ سنگ در مشهد | اسکوپ سنگ در بجنورد | اسکوپ سنگ در اهواز | اسکوپ سنگ در زنجان | اسکوپ سنگ در سمنان | اسکوپ سنگ در زاهدان | اسکوپ سنگ در شیراز | اسکوپ سنگ در قزوین | اسکوپ سنگ در قم | اسکوپ سنگ در سنندج | اسکوپ سنگ در کرمان | اسک
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا ارباب زین العابدین موسوی روز جمعه درون جمع خبرنگاران بیان کرد: طولانی تقلا ما این است فصیح آبهای سطح کوی ولیعصر(عج) آبادان بوسیله سوی رودخانه های بهمنشیر و اروند هدایت شود. وی گفت: بی آرامی اکنون چندین قسمت قسمت کردن از شهرداری، آبفا و پالایشگاه داخل حال رفع بغرنج مناطق آبگرفته هستند تا عمر به عادت عادی بازگردد. با گذشت چهار روز از بارش باران قطعی درون شهر آبادان، آب در فدایی از محله های مناطق ۲ و سه
باربری مشهد
حمل انواع بار و خرده بار و اثاثیه از بهترین مسیر و با بهترین خدمات به استان یزد توسط باربری مشهد. حمل بار از مشهد به شهرهای تهران شیراز تبریز اهواز اصفهان کرج قم کرمانشاه ارومیه رشت زاهدان کرمان اراک همدان یزد بندر عباس زنجان قزوین سنندج خرم آباد گرگان ساری بجنورد بندر بوشهر بیرجند ایلام شهرکرد سمنان یاسوج و...
بهترین مسیر حمل بار مشهد یزد

تعطیلی مدارس 28 بهمن 98 آذربایجان غربی :
آموزش و پرورش تعطیلی مدارس 28 بهمن 98 آذربایجان غربی اعلام کرد: به دلیل بارش برف مدارس هفت شهرستان استان دوشنبه تعطیل است.
به گزارش خبرینو به نقل از تابناک:  بر اساس اعلام روابط عمومی آموزش وپرورش استان با توجه به بارش شدید برف و پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر ادامه بارش‌ها دوشنبه مدارس برخی مناطق در نوبت صبح تعطیل است.

همچنین بخوانید: 
     “تعطیلی مدارس 3 اسفند 98 شنبه روز بعد از انتخابات “

فرج‌الله شکوهی‌پور اظهار داشت: از روز جمعه با ورود سامانه بارشی به غرب و جنوب غرب کشور، به تدریج بر میزان ناپایداری‌های جوی در استان افزوده می‌شود.
وی بیان کرد: از عصر روز جمعه بارش باران بر روی دریا و نواحی غربی خلیج فارس آغاز می‌شود و با نفوذ تدریجی به استان، به تناوب تا اوایل روز یکشنبه وقوع بارش پراکنده باران، گاهی رگبار پراکنده باران همراه با رعد و برق و وزش باد در سطح استان پیش بینی می‌شود.
ادامه مطلب
در سخنرانی زنده تلوزیونی به مناسبت عید نیمه شعبان: انسان در مواجهه با مشکلات نبایستی مأیوس بشود؛ باید انتظار فرج داشته باشد؛ باید بداند که فرج خواهد آمد/ انتظار به معنای فقط نشستن و دست روی دست گذاشتن و چشم به در دوختن هم نیست؛ انتظار به معنای آماده شدن، به معنای اقدام کردن است؛ باید تلاش کنیم در راه ایجاد جامعه مهدوی/ جامعه مهدوی جامعه قسط، معنویّت، معرفت، برادری، علم و جامعه عزّت است.
فصل مهر فصل شکوفه ریزان گلبرگهای گل سرخ زندگی عالمانه و فرهیختگی برای همه جویندگان علم و دانش است فصل مهر فصل تندیس استمرار پایداری و استقامت برای جویندگی است.
چه شعف انگیز است نم نم بارش قطرات علم و دانش و طراوت نسیم روح انگیز  آن برای شکفتن غنچه های اندیشه ی انسانهای به انتظار نشسته در پگاه میلاد فصل علم و دانش چه زیباست فرارسیدن این فصل نورانی و حیات بخش که از گذشته های دور ، نیاکان ما با آمدنش ردای مباهات به تن می کردند و با نگاهی سرشار از
باربری مشهد
باربری مشهد ارزان ترین خدمات حمل بار و خرده بار و اثاثیه را از بهترین مسیر بین مشهد و زنجان ارائه می دهد. حمل بار از مشهد به شهرهای تهران شیراز تبریز اهواز اصفهان کرج قم کرمانشاه ارومیه رشت زاهدان کرمان اراک همدان یزد بندر عباس زنجان قزوین سنندج خرم آباد گرگان ساری بجنورد بندر بوشهر بیرجند ایلام شهرکرد سمنان یاسوج و...
حمل بار ارزان سریع مشهد زنجان
سرود قاصدک ها
قاصدک اینجا خبر ها  مبهم استهیزم سوزاندنی ها  درهم است
رنج و درد و غصه بسیار است لیکدلخوشی ها پیش آدم ها  کم است
هر کسی سر  برده در لاکش فروچون کمان  قد بلند ما   خم است
حال بابا ها در اینجا خوب نیستمادر اینجا درد جان را مرهم است
قهر کرده ابر و باران  با زمینرازقی در انتظار  شبنم  است
چشمه و رود  خروشان را چه شد؟بارش باران در اینجا نم نم است
سیب را چیده ست حوا  از درختکیفر و جرمش نصیب آدم است
در سکوتی سرد بنشست  عاطفهقاصدک اینجا
بسم الله الرحمن الرحیم
روایت داریم از امام صادق علیه السلام که یکی از معانی رجب بارش است
اگر مقصود از بارش همان بارش رحمت الهی باشد
خودم را به مانند کسی میبینم که از ترس خیس شدن زیر چتر در باران قدم میزند
رجب ماه ترسوها یا شاید بهتر باشد بگویم ضعیف ها نیست رجب ماه عشاق دلیر است
کاش میتوانستم در رجب المرجب به حضور ولی خدا برسم و زیارت رجبیه بخوانم
خیلی غم انگیز است در جوار امام رئوف باشی و از آخرین زیارتت شاید یک ماه بگذرد
از امام رئوف گفتم چقد
در فصل بارش سرد همچو آیینه بمان

بر جان دشت تشنه بنویس از عطر بهاران

در انتظار فردا شب را سحر کن

با کوله باری از نور از شب گذر کن

سرمست و عاشقانه در خود نظر کن

بشکن در قفس را از تن رها شو

درمان درد دردمندان را دوا شو

از خود دمی برون آ محو خدا شو

خورشیدی در جان تو پنهان است

دریا از یاد تو پریشان است

عاشق شو زیرا عاشق انسان است

دنیا در چشم عاشق نفسیست

بی عشق عالم قفسیست

آزاد از بند و دام قفس شو

با عشق هم نفس شو

در انتظا
باربری مشهد
باربری سراسری مشهد با نام تجاری نتسان جهت حمل بار از مشهد به تهران تا هفتاد درصد تخفیف در نظر گرفته است. حمل بار از مشهد به شهرهای تهران شیراز تبریز اهواز اصفهان کرج قم کرمانشاه ارومیه رشت زاهدان کرمان اراک همدان یزد بندر عباس زنجان قزوین سنندج خرم آباد گرگان ساری بجنورد بندر بوشهر بیرجند ایلام شهرکرد سمنان یاسوج و...
حمل بار اثاثیه بیمه کالا مشهد تهران
باربری مشهد
حمل انواع بار خرده بار اثاثیه و محصولات با تخفیفات باور نکردنی از مشهد به کرجبه مدت محدود توسط باربری مشهد. حمل بار از مشهد به شهرهای تهران شیراز تبریز اهواز اصفهان کرج قم کرمانشاه ارومیه رشت زاهدان کرمان اراک همدان یزد بندر عباس زنجان قزوین سنندج خرم آباد گرگان ساری بجنورد بندر بوشهر بیرجند ایلام شهرکرد سمنان یاسوج و...
حمل انواع بار از مشهد به کرج
باربری مشهد
باربری مشهد با نام تجاری نتسان نازل ترین قیمت حمل انواع بار و خرده بار و اثاثیه را از مشهد به رشت مرکز استان گیلان به انجام می رساند. حمل بار از مشهد به شهرهای تهران شیراز تبریز اهواز اصفهان کرج قم کرمانشاه ارومیه رشت زاهدان کرمان اراک همدان یزد بندر عباس زنجان قزوین سنندج خرم آباد گرگان ساری بجنورد بندر بوشهر بیرجند ایلام شهرکرد سمنان یاسوج و...
نازل ترین قیمت حمل بار مشهد رشت
هزار سال منتظر یه اتفاق خوب باش ، عمرا اگه اتفاق بیفته!بعد اتفاق هایی که اصلا احتمالش رو نمیدی بیفته ، چنان طوری از اون بالا میوفته رو مَلاجِت که دیگه نمیتونی راه بری.
یه توصیه برادرانه می کنم بهتون.جزئی از جامعه منتظر نباشید.هیچ کس قرار نیست بیاد . قرار نیست یکی  بیاد و زندگی ما رو گل و بلبل کنه و با انتظار هیچ چیز درست نمیشه.در مواقع سختی ،  یکی از راه های تسکین روح ، پناه آوردن به واژه انتظار هست  ولی انتظار مثل ماده مخدر میمونه و جز توهم و تب
انتظار دیدنت:
پشت هر پنجرهکه باز کنی مرا می بینیبه انتظارم نشسته ام!دیدنت را

#سعید_فلاحی (زانا کوردستانی)┏━━━━━━━━━━•┓@ZanaKORDistani63@mikhanehkolop3https://www.instagram.com/zanakordistani?r=nametaghttp://mikhanehkolop3.blogfa.com┗••━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛
باربری مشهدباربری مشهد ارزان ترین خدمات حمل بار و خرده بار و اثاثیه را بین دو شهر مشهد و شهر کرد به انجام می رساند. حمل بار از مشهد به شهرهای تهران شیراز تبریز اهواز اصفهان کرج قم کرمانشاه ارومیه رشت زاهدان کرمان اراک همدان یزد بندر عباس زنجان قزوین سنندج خرم آباد گرگان ساری بجنورد بندر بوشهر بیرجند ایلام شهرکرد سمنان یاسوج و...ارزانترین حمل بار مشهد شهر کرد 
وجودمان
مثل درختان زمستان
بی برگ و بی ثمر
است.
خدایا بیا و
این دل خشکیده
رو هم پر کن
از جوانه های سبز
از آن سبزهایی 
که چشم رو جلا میده
از آن سبزهایی که
شفافه
و برق میزنه.
و کم کم این نهال تازه
پا گرفته رو
خودت  با یادت
با ذکرت
آبیاری اش کن.
پر بارش کن.
باربری مشهد
حمل بار و خرده بار و اثاثیه با کمترین قیمت بازار حمل و نقل از مشهد به سنندج توسط باربری مشهد ارائه می گردد. حمل بار از مشهد به شهرهای تهران شیراز تبریز اهواز اصفهان کرج قم کرمانشاه ارومیه رشت زاهدان کرمان اراک همدان یزد بندر عباس زنجان قزوین سنندج خرم آباد گرگان ساری بجنورد بندر بوشهر بیرجند ایلام شهرکرد سمنان یاسوج و...
حمل بار کمترین قیمت مشهد سنندج
..آهنگ زیبا با صدای استاد..
در فصل بارش سنگ همچو آیینه بمان
 بر جان دشت تشنه بنویس از عطر بهاران
در انتظار فردا شب را سحر کن
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

با کوله باری از نور از شب گذر کن
سر مست و عاشقانه در خود نظر کن
بشکن در قفس
انتظارمنتواوچه کسی منتظر است؟انتظار یعنی چشم به راه بودنکدام راه؟راه آمدنت؟یا راه اتصال اینترنت؟به راستی لحظه ای هم منتظرت شده ایم؟چقدر از نیامدنت کلافه شده ایم؟در کدام شادی به یاد شما بوده ایم؟لحظه ای درنگ کناصلا بگذار تمام قصه انتظار امروز را مرور کنمباز هم شرمندگیانگار به رسم عادتانتظار برای آمدنت رادر روز جمعهبا جمله باز نیامدیخلاصه کرده ایممی شود دعایم کنی منتظرت شوم؟

#دلنوشته#اللهم_عجل_لولیک_الفرج
{اهمیت و چرایی دعا برای ظهور - شماره 30}

نشانه انتظار

در باب فضیلت انتظار و ثواب منتظر همین بس که حضرت سجاد در دعای عرفه بر منتظران درود فرستاده و برای آنان دعا کرده است.
امام رضا(ع) نیز فرموده اند: چقدر خوب است صبر و انتظار فرج؛ آیا نشنیده ای فرموده ی خدای عزوجل را که: "فَانْتَظِرُوا إِنِّی مَعَکُمْ مِنَ الْمُنْتَظِرِینَ " سوره اعراف،٧١
دعا کردن برای تعجیل در فرج، نشانه انتظار است که در بسیاری از روایات به آن دستور داده شده است.
(مکیال المکار
باربری مشهد
باربری مشهد با نام تجاری نتسان خدمات ویژه ای جهت حمل بار از مشهد به سمنان در نظر گرفته است. حمل بار از مشهد به شهرهای تهران شیراز تبریز اهواز اصفهان کرج قم کرمانشاه ارومیه رشت زاهدان کرمان اراک همدان یزد بندر عباس زنجان قزوین سنندج خرم آباد گرگان ساری بجنورد بندر بوشهر بیرجند ایلام شهرکرد سمنان یاسوج و...
حمل بار مشهد سمنان خدمات ویژه
بارش مطلوب باران باعث رونق پسته #زرند شد
فرماندار زرند : میزان بارندگی‌ها در شهرستان زرند در سال جاری افزایش قابل‌توجه دارد و باغ‌ها به‌خصوص در بخش تولید پسته در شرایط بسیار مطلوبی قرار دارند.
حبیب‌الله خنجری افزود: در این شهرستان ۴۰ هزار هکتار باغ پسته وجود دارد که ۳۷ هزار هکتار از این باغ‌ها بارور هستند و پیش‌بینی ما برداشت ۲۲ تن پسته در مجموع باغ‌های شهرستان است.
وی تصریح کرد: وضعیت باغ‌ها با نظارت جدی کارشناسان جهاد کشاورزی مطلوب ا
به گزارش مشرق، مجتبی جلالی، مدیرکل هواشناسی استان تهران، درباره جدیدترین پیش بینی وضعیت جوی اظهار کرد: این نیز هفته استان تهران با هوای آلوده دست و پنجه نرم می‌کند.
بیشتر بخوانید:هوای تهران در مرز آلودگیوی در ادامه افزود: از یکشنبه شب تا چهارشنبه به دلیل پایداری نسبی و سکون جوی در بعضی ساعات کاهش کیفیت هوا و افزایش غلظت آلاینده ها پیش بینی می شود.
مدیرکل هواشناسی استان تهران وضعیت آسمان استان تهران طی چند روز آینده را صاف تا کمی ابری دانست
باربری مشهد
خدمات فوق العاده و استثنایی حمل بار از مشهد به شاهرود توسط باربری مشهد. حمل بار از مشهد به شهرهای تهران شیراز تبریز اهواز اصفهان کرج قم کرمانشاه ارومیه رشت زاهدان کرمان اراک همدان یزد بندر عباس زنجان قزوین سنندج خرم آباد گرگان ساری بجنورد بندر بوشهر بیرجند ایلام شهرکرد سمنان یاسوج و...
خدمات استثنایی باربری مشهد شاهرود
حدود نیم ساعته که در صف انتظار پزشک متخصص هستم. نکته ای که کشف کردم اینه : انگار مردم می‌ترسن یهو نوبتشون بشه، ولی دکتر فرار کنه یا منشی اسم اونا رو نخونه! به همین دلیل جلوی در اتاق دکتر یا میز منشی ازدحام می‌کنن و عمرا متفرق نمیشن!
باربری تهرانباربری سراسری تهران با نام تجاری نتسان انواع بار و خرده و اثاثیه شما را از شصت متری شور آباد کاملا مطمئن و ارزان. حمل بار از شور آباد به شهرهای مشهد شیراز تبریز اهواز اصفهان کرج قم کرمانشاه ارومیه رشت زاهدان کرمان اراک همدان یزد بندر عباس زنجان قزوین سنندج خرم آباد گرگان ساری بجنورد بندر بوشهر بیرجند ایلام شهرکرد سمنان یاسوج و...حمل بار شصت متری شورآباد  
آرومو قرار ندارم
همه چی تو زندگیم ریخته به هم
ذهنم آشفته است
مشکلات کاریم هم مزید علت شده
از یه طرف هم این بیماری جدید و استرسهاش
سلامتی خانواده و عزیزانم
اوضاع خوبی نیست
دلم میخواهد خوابت را ببینم شاید قفل لبهایم شکست و این دل بارش را زمین گذاشت

نام:وحشی
نویسنده:م.قربان پور معروف به خانم تراندویل
تعداد جلد ها:10
1.امپراطوری گرگ ها
2.عشق اهریمن
3.شاهزاده ی خون
4.رایحه ی جهنمی
5.پسر بهشت
6.عقاب های آزاد
7.دخمه ی شیاطین(در حال تایپ)
8.در انتظار تایپ
9.در انتظار تایپ
10.در انتظار تایپ
ژانر:اروتیک(صحنه های باز)،عاشقانه،هیجانی،ماورائی
خلاصه:داستان از یک دختر نه ساله به نام لوریانس شروع می شود که از روستا و خانواده اش فرار کرده و به جنگل پناه می برد.
نکته:برای درک داستان،باید مجموعه را به ترتیب از ج

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها